Zwalczanie Wszy

   Przede wszystkim należy pozbyć się wszy z ciała. Walka z wszawicą głowową polega na wyczesywaniu gęstym grzebieniem gnid i usuwaniu dorosłych wszy. Jeśli to nie pomoże, warto o specjalistyczne preparaty zapytać farmaceutę w aptece lub lekarza. 

    Należy zadbać także o dezynsekcję mieszkania oraz przedmiotów w nim zgromadzonych, zwłaszcza tych codziennego użytku.

   Oferujemy profesjonalne usługi zwalczanie wszy oraz innych insektów w Warszawie i okolicach. Wykorzystujemy sprawdzone metody i środki, które zapewniają skuteczność i długotrwałe działanie

Dezynsekcje wszy wykonujemy kilkoma metodami:

Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi DDD

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

   

    1. Zamgławianie: polega to na niskoobjętościowym oprysku insektycydu w powietrze w postaci aerozolu. Ta metoda jest bardzo skuteczna tym, że zamgławianie charakteryzuje się bardzo małą wielkością kropli około 10-50 mikronów, dzięki czemu wnika we wszystkie szczeliny, kryjówki i idealnie osiada na opryskanej powierzchni. 

   2. Dezynsekcja opryskowa:  polega na ciśnieniowej aplikacji środków owadobójczych z wykorzystaniem różnego rodzaju opryskiwaczy. Jest stosowany w zwalczaniu każdego rodzaju owadów w miejscach ich bytowania i przemieszczania. 

     Zobacz Cennik

Ozonowanie w Warszawie i okolicach
Ozon

Ozonowanie to skuteczna i nowoczesna metoda odkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

  Wszy (Anoplura) – podrząd owadów wtórnie bezskrzydłych, zaliczany do podgromady owadów uskrzydlonych, obejmujący gatunki pasożytujące na ssakach, w tym na ludziach.

  Do wszy należą owady niewielkich rozmiarów, od 0,35 do 6 mm długości, silnie spłaszczone grzbietowo-brzusznie, pozbawione skrzydeł, okryte skórzastym, chitynowym pancerzem o ściśle zrośniętych segmentach. Mają zredukowane oczy, krótkie czułki, kłująco-ssące narządy gębowe, odnóża przednie i środkowe wyspecjalizowane w poruszaniu się wzdłuż włosa, odnóża środkowe i tylne wyposażone są w pazurki czepne, dzięki którym wesz może utrzymać ciężar 2000 razy przewyższający ciężar jej ciała. Żywią się krwią wysysaną po nakłuciu skóry żywiciela

Ozonowanie samochodowe, ozonowanie auta, pojazda w Warszawie i okolicach
Ozonowanie samochodowe

Ekologiczna metoda dkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Zwalczanie Wszy Warszawa
Wszy
Wszy
Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi DDD

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

Objawy wszy

Dezynsekcja w mieszkaniu. Warszawa i okolicy
Opryskiwanie

Metoda Opryskowa — polega na opryskiwaniu powierzchni przy użyciu różnego typu opryskiwaczy...

    Zwrócić naszą uwagę powinien uporczywy świąd. Jest on spowodowany wydzielaniem do krwi człowieka substancji, na które człowiek reaguje właśnie swędzeniem.  Drapanie się może być bardzo intensywne, prowadzące do powstawania ranek i pojawiania się krwi za paznokciami. Oprócz tego warto przeczesać włosy gęstym grzebieniem. Jest spore prawdopodobieństwo, że zauważymy na nim wszy lub gnidy, które sczeszemy z włosów. Jeśli populacja wszy w naszych włosach jest już naprawdę spora, drapanie doprowadziło do ranek i nadkażeń bakteryjnych, może dojść do powiększenia się węzłów chłonnych (szyjnych i przyusznych). Na ten objaw także warto zwrócić uwagę.

Zamgławianie ULV w Warszawie i okolicach
Zamgławianie ULV

Skuteczna metoda dezynfekcij, dezynsekcij

 DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody w walce ze szkodnikami sanitarnymi, takimi jak pchły, pluskwy czy wszy.

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji oferowanych przez naszą firmę