Zwalczanie Rybików

    Świadczymy profesjonalne usługi zwalczanie rybików oraz innych insektów w Warszawie i okolicach. Wykorzystujemy sprawdzone metody i środki, które zapewniają skuteczność i długotrwałe działanie

    Najczęściej występują w kuchni, łazience ale też w innych pomieszczeniach gdzie jest ciepło, ciemno i wilgotno. Profilaktyka polega na utrzymywaniu pomieszczeń w czystości, starannym usuwaniu odpadów i niedopuszczaniu do powstawania plam wilgoci pod wykładzinami, szafkami, wannami, zlewozmywakami. Do zwalczania  stosujemy trutki pokarmowe przeznaczone do zwalczania prusaków i karaluchów również stosujemy metodę spryskiwanie.

Zobacz Cennik

Metoda Żelowa w Warszawie i oklicach
Metoda Żelowa

Żel działa na najbardziej odporne rasy insektów. Metoda jest bardzo skuteczna na Prusaki, Karaczany, Karaluchy,Mrówki, Mrówki faraona

Morfologia:

  Jest niewielkim (7-10 mm długości), miękkim, bezskrzydłowym owadem podobnym do małej rybki. Ciało jego pokryte jest mieniącymi się metalicznie srebrzystoszarymi łuskami, zbudowanymi podobnie jak łuski skrzydeł motyli.

Ozonowanie samochodowe, ozonowanie auta, pojazda w Warszawie i okolicach
Ozonowanie samochodowe

Ekologiczna metoda dkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Zwalczanie rybików cukrowych w Warszawie i okolicach
Zwalczanie rybików w Warszawie i okolicach
Zwalczanie rybików w Warszawie i okolicach
Dezynsekcja w mieszkaniu. Warszawa i okolicy
Opryskiwanie

Metoda Opryskowa — polega na opryskiwaniu powierzchni przy użyciu różnego typu opryskiwaczy...

  Występowanie:

  Pojedyncze okazy częściej spotyka się w mieszkaniach, zwłaszcza w lokalach budowlanych z wielkiej płyty, niż mrówki faraona lub prusaki. Więcej tych owadów gnieździ się w piekarniach, cukierniach, składach i magazynach. Rybiki lubią miejsca wilgotne, ciepłe i ciemne. W naszych mieszkaniach sadowią się więc w szafkach pod zlewozmywakami, okolicach rur wodociągowych i kanalizacyjnych, pod wannami, wykładzinami w kuchni i łazience. Najczęściej zobaczyć je można wieczorem, w nocy albo rano, gdy nieruchomieją po nagłym zapaleniu lampy.

Ozonowanie w Warszawie i okolicach
Ozon

Ozonowanie to skuteczna i nowoczesna metoda odkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Zamgławianie ULV w Warszawie i okolicach
Zamgławianie ULV

Skuteczna metoda dezynfekcij, dezynsekcij

Biologia:

   Rybiki mogą wspinać się po pionowych, chropowatych powierzchniach, ale nie są w stanie pokonywać gładkich ścian. Z tego powodu często znajdujemy je w wannach i umywalkach, skąd nie mogą się wydostać. Ich pożywienie są głównie produkty węglowodanowe: cukier, mąki, kasze, otręby, także klej do tapet i książek, suszone zioła. Rozwój tych owadów — prosty, bez przeobrażenia — trwa około roku, a osobniki dorosłe, jak na owady, są długowieczne — mogą żyć półtora roku (opisywano także trzyletnie rybiki — matuzalemy). Jaja rybików nie rozwijają się w temperaturze niższej niż 22 C i przy wilgotności powietrza mniejszej niż 50%.

Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi DDD

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

Szkodliwość:

  W Polsce nie jest wielka. W naszym klimacie w mieszkaniach masowe inwazje rybików są rzadkie. Owady te mogą uszkadzać tapety, książki, włókna naturalne oraz produkty spożywcze.

 

  DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody w walce ze szkodnikami sanitarnymi, takimi jak pchły, pluskwy czy rybiki.

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji oferowanych przez naszą firmę