Zwalczanie Pająków

   Oferujemy profesjonalne usługi zwalczanie pająków, moli, komarów, innych latających owdów, insektów w Warszawie i okolicach. Wykorzystujemy sprawdzone metody i środki, które zapewniają skuteczność i długotrwałe działanie. Do zwalczania pająków zazwyczaj stosujemy najskuteczniejszą metodę, czyli zamgławianie ULV.
   Metoda jest polecana zarówno na opryski w domu, jak i np. w ogrodach czy parkach, gdzie jest gęsta roślinność i pająki są mocno poukrywane. Czym bardziej gęste zarośla, tym metoda jest skuteczniejsza!

Zobacz Cennik

Zamgławianie ULV w Warszawie i okolicach
Zamgławianie ULV

Skuteczna metoda dezynfekcij, dezynsekcij

Morfologia:

  Długość ciała pająków wynosi od 1mm do 10 cm (bez nóg). Największe są gatunki egzotyczne. Pająki są łatwe do rozpoznania. Głowotułów od tułowia oddziela cienki trzonek. Odwłok nie jest segmentowany. Poza odnóżami krocznymi pająki mają w okolicy głowy dwie pary przekształconych nóg, służących do pobierania pokarmu. Są to szczękoczułki ( zaopatrzone w silne pazury, połączone z gruczołami jadowymi), używane do chwytania, obezwładzania i ranienia ofiary, oraz nogogłaszczki, którymi pająk chwyta i rozdrabnia pokarm. Niektóre pająki mają na odwłoku piękne dywanowe wzory, układające się w figury geometryczne. Na końcu odwłoka mieszczą się brodawki przędne — kądziołki — połączone z gruczołami przędnymi.

 

  

Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi DDD

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

Zwalczanie Pająków Warszawa
Zwalczanie pająków w Warszawie i okolicach
Zwalczanie pająków w Warszawie i okolicach
Ozonowanie w Warszawie i okolicach
Ozon

Ozonowanie to skuteczna i nowoczesna metoda odkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Występowanie:

   W pomieszczeniach żyje kilkanaście gatunków pająków. Szukają one miejsc zacisznych, rzadko przez nas odwiedzanych, jak piwnice, strychy, zabudowania gospodarcze, w których mogłyby jednak znaleźć pokarm.

 

Biologia:

    Wszystkie pająki są drapieżnikami. Żywią się muchami, komarami i innymi owadami. Za pomocą kądziołków wytwarzają płynną wydzielinę, która tężeje na powietrzu w nici pajęcze, służące do omotania ofiary i tkania sieci łownych. Pająki są kanibalami.

Ozonowanie samochodowe, ozonowanie auta, pojazda w Warszawie i okolicach
Ozonowanie samochodowe

Ekologiczna metoda dkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Szkodliwość:

 Ukąszenia przez pająki zdarzają się stosunkowo rzadko i nie są niebezpieczne. Tam, gdzie skóra jest gruba, np. na palcach, nie będzie po nich śladu. Najbardziej wrażliwe są wargi. Jad pajęczy pod względem siły działania jest, porównywalny z jadam pszczół. Na miejsce ukąszenia można kłaść kompresy ze słabego roztworu nadmanganianu potasu.

Dezynsekcja w mieszkaniu. Warszawa i okolicy
Opryskiwanie

Metoda Opryskowa — polega na opryskiwaniu powierzchni przy użyciu różnego typu opryskiwaczy...

 DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody w walce ze szkodnikami sanitarnymi, takimi jak pająki, pluskwy czy mole.

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji oferowanych przez naszą firmę