Zwalczanie Myszy

    Myszy są gryzoniem wyrządzającym bardzo duże szkody, mimo że dobowe ilości spożywanego przez myszy pokarmu są stosunkowo nie wielkie to straty bywają zwykłe poważne ponieważ dodatkowo traci się duże ilości produktów na skutek ich zanieczyszczenia kałem i moczem gryzoni, zdeptania, rozwleczenia itp.    Najczęszczej występują w gospodarstwach rolnych, a także budynkach publicznych, zakładach przemysłowych i innych obiektach. Stanowią one poważne zagrożenie gospodarcze oraz sanitarne. Dla tego warto powierzyć pracę związaną z zwalczaniem gryzoni profesjonalnym firmom.

  Oferujemy profesjonalne usługi zwalczanie myszy w Warszawie i okolicach. W zabiegach deratyzacyjnych stosujemy sprawdzone metody i środki, które zapewniają skuteczność i długotrwałe działanie

Jak zwalczyć myszy?

    Do zwalczanie myszy używamy najbardziej skuteczne trutki pokarmowe, gotowe do użycia przynęnty w postaci źiarna przeznaczonego do użytku powszechnego lub profesjonalnego. Te preparaty dzięki zawartości wyselekcjonowanych składników pokarmowych świetnie sprawdzają się w zwalczaniu w najbardziej uciążliwych gatunków gryzoni. Wykładanie odbywa się w zabezpieczonym przed niepożądanym otwarciem karmikach deratyzacyjnych. W przypadku gdy karmik deratyzacyjny nie może być zastosowany przynęty umieszczamy  tak aby inne organizmy nie mogły do nich dotrzeć.

Zobacz Cennik

Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi DDD

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

Drobnoustroje. Zabiegi dezynfekcji w Warszawie
Dezynfekcja

Dezynfekcja (po polsku dosłownie oznacza odkażanie) — polega na niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. Do dezynfekcji stosuje się metody...

Morfologia:

    Ten drobny gryzoń o smukłym ciele i zaostrzonym pyszczku waży od 6 do 25 g. Długość jego ciała wynosi 60-100 mm, ogona 70-110 mm, ucha 10-15 mm. Małżowina uszna jest cienka, duża, na końcu zaokrąglona; ogon słabo owłosiony. Wierzch ciała myszy domowej jest żółtawo — lub brunatnawoszary, a podbrzusze — białawe lub szarożółte, linia dzieląca barwę grzbietu i brzucha jest  niewyraźna.

 

Zwalczanie myszy w Warszawie i okolicach
Zwalczanie myszy w Warszawie i okolicach
Zwalczanie szczurów w Warszawie i okolicach

Występowanie:

 

    W Polsce mysz domowa żyje w osiedlach ludzkich, w których znajduje pokarm i odpowiednią temperaturę. Wiosną większość myszy porzuca zabudowania i przenosi się do ogrodów i na pola uprawne, gdzie przebywa do pierwszych przymrozków, po czym wraca do zabudowań. Mysz domowa jest gatunkiem doskonale dostosowującym się do bardzo różnych warunków.

Ozonowanie samochodowe, ozonowanie auta, pojazda w Warszawie i okolicach
Ozonowanie samochodowe

Ekologiczna metoda dkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Ozonowanie w Warszawie i okolicach
Ozon

Ozonowanie to skuteczna i nowoczesna metoda odkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Biologia:

    Mysz domowa dobrze biega i wspina się, pomagając sobie przy tym ogonem. Potrafi wysoko skakać. Unika wody, choć pływa sprawnie. Jest aktywna o zmierzchu i w nocy. W warunkach naturalnych szczyt jej aktywności dobowej przypada na godziny tuż po zachodzie słońca, mniejszy — przed wschodem. W pomieszczeniach zamkniętych jest ruchliwą całą dobę. Żyje w koloniach zorganizowanych hierarchicznie. 

    Jest gryzoniem wszystkożernym, może odżywiać się wyłącznie pokarmem roślinnym (ziarnami zbóż, nasionami traw), jak i wyłącznie pokarmem zwierzęcym (np. bezkręgowcami), najczęściej — oboma rodzajami pokarmu.

    Mysz domowa w sprzyjających warunkach może rozmnażać się przez cały rok. Samica po 19-21-dniowej ciąży wydaje potomstwo; średnio 4 razy w roku po 6-8 sztuk. Młode rodzą się nagie i ślepe. Oczy otwierają po 11-14 dniach, ssą do 25 dni, a dojrzałość płciową osiągają po 42 dniach. W warunkach domowych mysz żyje do 1,5 roku, a w hodowlanych — do 4 lat.

  DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody w walce ze szkodnikami sanitarnymi, takimi jak szczury czy myszy.

    Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji oferowanych przez naszą firmę