Zwalczanie Moli

  Oferujemy usługi zwalczanie moli, komarów, innych latających owdów, insektów w Warszawie i okolicach. Wykorzystujemy sprawdzone metody i skuteczne środki.

    Mole zwalczamy przy pomocy metody opryskiwania lub zamgławienia preparatami antymolowymi. Gdyż w mieszkaniu przybywają małe dzieci i osoby chore, stosujemy środki naturalne, preparaty wyprodukowane także na bazie olejków roślinnych lub przeprowadzamy dezynsekcje pod nieobecność domowników. Też stosujemy preparaty w postaci płytek, pastylek. Po otworzeniu opakowania uwalnia się z nich substancja owadobójcza. 

Zobacz Cennik

Morfologia:

    Jest niewielkim motylem (długości ciała około 7 mm) o żółtawo-złocistych skrzydłach, których rozpiętość wynosi 9-17mm.

Ozonowanie samochodowe, ozonowanie auta, pojazda w Warszawie i okolicach
Ozonowanie samochodowe

Ekologiczna metoda dkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Biologia:

    Dorosły mól żyje około 15-20 dni. Latające w pomieszczeniach żółtawozłote motyle to głównie samce. Mocno obciążone jajami samiczki (każda składa 30-100 jaj) poruszają się «piechotą» lub wzlatują krótkimi susami. Trudniej więc je zauważyć i złapać niż nieszkodliwe samce. Jaja są składane na materiałach pochodzenia zwierzęcego: wełnie, futrach lub skórach, pierzu, piórach. Z nich wykluwają się larwy, które w miejscu żerowania otaczają się filcowatym, białym oprzędem i pozostają tam do momentu przepoczwarczenia się lub zjedzenia wszystkiego dookoła. Larwy dorastają do 10 mm i przez cały okres wzrostu są bardzo żarłoczne.

Zwalczanie moli w Warszawie i okolicach
Zwalczanie moli w Warszawie i okolicach
Mole
Dezynsekcja w mieszkaniu. Warszawa i okolicy
Opryskiwanie

Metoda Opryskowa — polega na opryskiwaniu powierzchni przy użyciu różnego typu opryskiwaczy...

Występowanie:

     W mieszkaniach na strychach, w magazynach z wyrobami skórzanymi i futrzarskimi, a także w długo niesprzątanych pomieszczeniach, gdzie pozornie nie ma nic do zjedzenia. Owady te mogą się jednak i tam rozwijać, kurz zawiera bowiem włókna wełniane (a także inne, mogące służyć jako pożywienie dla larw moli) w ilości wystarczającej molowi do rozwoju of jaja do poczwarki. Larwom szczególnie odpowiada miejsca zabrudzone lub przepocone, fałdy, szwy i załamania materiałów.

Zamgławianie ULV w Warszawie i okolicach
Zamgławianie ULV

Skuteczna metoda dezynfekcij, dezynsekcij

Drobnoustroje. Zabiegi dezynfekcji w Warszawie
Drobnoustroje

Drobnoustroje (mikroorganizmy) to duża ilościowo (znanych jest przeszło 150.000 gatunków) grupa żywych tworów, a nawet nie całkiem żywych, jak to ma miejsce w przypadku wirusów.

Szkodliwość:

    Dorosły mól nie wyrządza szkód, gdyż sam nie pobiera pokarmu. Korzysta wyłącznie z zapasów zgromadzonych w stadium larwalnym. W naszych mieszkaniach łupem moli mogą paść wełniane dywany i kilimy, odzież, zwłaszcza, gdy jest ciasno upakowana w szafach, kufrach lub szufladach, zapomniane na wieszakach filcowe kapelusze, wyroby z piór (np. zmiotki do kurzu), obicia tapicerowanych mebli, futrzane, filcowe i wełniane wkładki w butach. Larwy mogą także uszkadzać włókna mieszane (np. elano-wełnę).

Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi DDD

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

 DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody w walce ze szkodnikami sanitarnymi, takimi jak , pluskwy czy mole.

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji oferowanych przez naszą firmę