Zwalczanie Meszek

 Świadczymy profesjonalne usługi likwidacji latających owadów (meszki, komary i itd.) na terenie Warszawy i okolic, sprawdzonymi metodami i środkami.   Zwalczanie przyprowadzamy za pomocą Zamgławiania ULV lub Zamgławiania termicznego.  Dzięki tym metodom przy użyciu odpowiednich środków chemicznych ( w zależności gdzie odbywa się zabieg — na zewnątrz czy wewnątrz )  trucizna długo unosi się w powietrzu i dociera w zakamarki, w które nie dotarłby tradycyjny oprysk. 

Zobacz Cennik

Zamgławianie ULV w Warszawie i okolicach
Zamgławianie ULV

Skuteczna metoda dezynfekcij, dezynsekcij

Szkodliwość:

  Meszki występują gromadnie niedaleko wody, w której rozwijają się ich larwy, jednak  często pojawiają się nawet w domu. Samice wyposażone w kłujkę atakują ludzi i zwierzęta często podczas dnia, w pełnym słońcu. Ukłucia meszek są bardziej bolesne od ukłuć komarów i pozostawiają wyraźny krwawiący ślad. Mogą też powodować obrzęki i gorączkę. U zwierząt, np. bydła na pastwiskach, narażone na ukłucia są zwłaszcza okolice oczu, pyska, nozdrzy, odbytu i narządów płciowych. Toteż w porze aktywności meszek przy  dużej ich agresywności niewskazane jest wyprowadzanie zwierząt z pomieszczeń. Krowy pokłute przez te owady dają mniej mleka, a drób gorzej się niesie. Przy znacznej agresywności owadów zaatakowane zwierzęta giną wskutek ubytku krwi, działania jadu powodującego zmiany skórne i zaburzenia oddechowe (obrzęki płuc). 

Zwalczanie Meszek Warszawa
Ozonowanie w Warszawie i okolicach
Ozon

Ozonowanie to skuteczna i nowoczesna metoda odkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Morfologia:

  Są dużo drobniejsze od komarów, długość ich ciała  wynosi 3-6 mm. Mają krępą budowę, silnie zgarbiony tułów, krótkie, paciorkowate czułki.

Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi DDD

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

Ozonowanie samochodowe, ozonowanie auta, pojazda w Warszawie i okolicach
Ozonowanie samochodowe

Ekologiczna metoda dkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Biologia:

  Samice składają jaja kilkakrotnie w ciągu życia, po 200-500 sztuk, w płytkich miejscach rzek i strumieni. Okres rozwoju larw trwa 5-6 tygodni. Samce żywią się sokiem roślinnym; samice są krwiopijne.

Dezynsekcja w mieszkaniu. Warszawa i okolicy
Opryskiwanie

Metoda Opryskowa — polega na opryskiwaniu powierzchni przy użyciu różnego typu opryskiwaczy...

 DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody w walce ze szkodnikami sanitarnymi, takimi jak meszki, pluskwy czy mole.

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji oferowanych przez naszą firmę