Zwalczanie Szerszeni

    Świadczymy profesjonalne usługi zwalczanie szerszeni, os i innych latających owadów. Zwalczanie szerszeni jest bardzo ryzykowne. W pomieszczeniach można zawieszać lepy o silnych właściwościach klejących, instalować lepy owadobójcze. W ogródkach założone w ziemi gniazda szerszeni niszczymy, zalewając je wrzącą wodą lub preparatami chemicznymi. Stosujemy środki chemiczne -insektycydy kontaktowe i oddechowe. Opryskujemy powierzchnie, na których gromadzą się szkodniki, lub ich najbliższe okolice, w czasie gdy nie ma na nich szerszeni. Zabieg wykonujemy zawsze w odpowiednim  (stosowanym przez pszczelarzy) ubraniu, chroniącym przed użądleniem szerszeni.

Zobacz Cennik

Zwalczanie szerszeni w Warszawie i okolicach
Ozonowanie samochodowe, ozonowanie auta, pojazda w Warszawie i okolicach
Ozonowanie samochodowe

Ekologiczna metoda dkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

Morfologia:

  Jest największą z żyjących u nas os. Samica osiąga u od 25 do 35 mm długości, samce i robotnice są nieco mniejsze. Tułów oraz pierwszy segment odwłoka szerzenia jest czarnoczerwonobrunatny. Pozostałe segmenty odwłoka są żółte z ciemnymi plamami.

Zamgławianie ULV w Warszawie i okolicach
Zamgławianie ULV

Skuteczna metoda dezynfekcij, dezynsekcij

Występowanie:

  Gnieździ się w dziuplach drzew, czasami na strychach, pod okapami starych, opuszczonych budynków, bardzo rzadko pod ziemią. Buduje gniazda wielkości ludzkiej głowy, składającej się z wielu plastrów.

Dezynsekcja w mieszkaniu. Warszawa i okolicy
Opryskiwanie

Metoda Opryskowa — polega na opryskiwaniu powierzchni przy użyciu różnego typu opryskiwaczy...

Drobnoustroje. Zabiegi dezynfekcji w Warszawie
Drobnoustroje

Drobnoustroje (mikroorganizmy) to duża ilościowo (znanych jest przeszło 150.000 gatunków) grupa żywych tworów, a nawet nie całkiem żywych, jak to ma miejsce w przypadku wirusów.

Szkodliwość: 

    Szerszenie są aktywne całą dobę, mogą atakować więc nie tylko za dnia, ale i nocą. Pokłucie przez szerzenie, związane z wprowadzeniem zwykle dużej (proporcjonalnej do rozmiarów owada) ilości jadu, może być bardzo niebezpieczne. Jad szerszenie silnie poraża świnki morskie (padają już po kilku godzinach) i ptaki. Szerszenie mogą też niszczyć drzewa, obgryzając ich kore. Silnie uszkodzone gałęzie obumierają w następnym roku.

Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi DDD

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

 DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody w walce ze szkodnikami sanitarnymi, takimi jak szerszeni, pluskwy czy mole.

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji oferowanych przez naszą firmę