Ozonowanie samochodowe, ozonowanie auta, pojazda w Warszawie i okolicach
Ozonowanie samochodowe

Ekologiczna metoda dkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

  Ozonowanie to skuteczna i nowoczesna metoda odkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy. Ozon to gaz zbudowany z trzech atomów tlenu (O 3 ).

Ozonowanie w Warszawie i okolicach
Drobnoustroje. Zabiegi dezynfekcji w Warszawie
Dezynfekcja

Dezynfekcja (po polsku dosłownie oznacza odkażanie) — polega na niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. Do dezynfekcji stosuje się metody...

  Pełni w atmosferze istotną funkcję filtra pochłaniającego emitowany przez słońce ultrafiolet, jest niepalny (chociaż może podtrzymywać proces spalania), dobrze rozpuszcza się w wodzie i przy tym jest dość nietrwały. Ozon powstaje w naturalny sposób w atmosferze ziemskiej. Tworzy się głównie w trakcie wyładowań elektrycznych (powstaje w temperaturze łuku elektrycznego), dlatego jego charakterystyczny zapach wyczuwalny  po burzy. Również może być produkowany przez specjalne urządzenia, np. generatory ozonu.

 Skuteczność metody wynika z wchodzenia w reakcję ze związkami organicznymi  i ich całkowitej likwidacji. Ozon, dzięki jego biobójczym własnościom, można wykorzystywać do dezynfekcji pomieszczeń. Ozonowanie domu pozwala całkowicie oczyścić przestrzeń z mikroorganizmów (bakterii, roztoczy, grzybów, pleśni, wirusów), insektów (np. pcheł, mrówek), ale także stosuje się w celu usunięcia wszelkich nieprzyjemnych zapachów.

Najczęstsze zastosowania:

Drobnoustroje. Zabiegi dezynfekcji w Warszawie
Drobnoustroje

Drobnoustroje (mikroorganizmy) to duża ilościowo (znanych jest przeszło 150.000 gatunków) grupa żywych tworów, a nawet nie całkiem żywych, jak to ma miejsce w przypadku wirusów.

  • dezynfekcja piwnic, mieszkań, szkół,przedszkoli,
  • hoteli,restauracji, sklepy spożywcze, sortowni owoców, hurtowni warzyw-owoców
  • hal, pomieszczeń produkcyjnych, magazynów,
  • samochodów, ciężarówek, klimatyzacji,
  • sal treningowych, siłowni, fitness klubów
  • likwidacja przykrych zapachów i dezynfekcja  po zmarłym, chorym, po zalaniu,pożarze,
  • po remoncie (farb, klejów, lakierów).
Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi DDD

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

  Prawidłowo przeprowadzone ozonowanie nie jest szkodliwe dla zdrowia, jednak bezpieczniej jest powierzyć to zadanie wyspecjalizowanej firmie, niż wykonywać je samodzielnie. Jakikolwiek błąd w przeprowadzeniu ozonowania domu może spowodować zatrucie gazem, który w stężeniu nawet niewiele większym od dopuszczalnego powoduje kaszel, podrażnienie oczu, drapanie w gardle, senność i bóle głowy czy wzrost ciśnienia tętniczego. Działanie ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze (aczkolwiek mniej trwałe ze względu na krótki czas rozkładu) od działania powszechnie używanego do dezynfekcji chloru.

Zobacz Cennik

  DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody dezynfekcji, dezynsekcji.

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji oferowanych przez naszą firmę.