Metoda Opryskowa — polega na opryskiwaniu powierzchni przy użyciu różnego typu opryskiwaczy, zarówno nisko jak i wysokociśnieniowych. Opryskiwanie ma na celu zwilżenie powierzchni substancją aktywną, zarówno w formie gotowego do użycia produktu jak również roztworu płynnej emulsji bądź proszku w formie koncentratu.

Dezynsekcja w mieszkaniu. Warszawa i okolicy
Opryskiwanie

Metoda Opryskowa — polega na opryskiwaniu powierzchni przy użyciu różnego typu opryskiwaczy...

  Preparaty stosowane w metodzie opryskowej posiadają właściwości kontaktowo-żołądkowe. Metoda wykorzystywana przeciwko wszystkim owadom działa w sposób kontaktowy ( kiedy owad preparatu nie spożył, ale miał z nim kontakt) oraz pokarmowy (kiedy szkodnik chętnie go zjada, co prowadzi do jego szybkiej śmierci). Owad ginie w ciągu kilku godzin od kontaktu.

Drobnoustroje. Zabiegi dezynfekcji w Warszawie
Dezynfekcja

Dezynfekcja (po polsku dosłownie oznacza odkażanie) — polega na niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. Do dezynfekcji stosuje się metody...

Ozonowanie samochodowe, ozonowanie auta, pojazda w Warszawie i okolicach
Ozonowanie samochodowe

Ekologiczna metoda dkażania powietrza z bakterii wirusów, zarodników pleśni, roztoczy.

 Preparaty niszczące owady są mało uciążliwe dla ludzi i zwierząt. Przede wszystkim nie są w żaden sposób dla nich niebezpieczne. Niestety w przypadku tej metody używa się dość dużo wody, co sprawia, że powierzchnie są mokre.

 Aby skuteczna była dezynsekcja, firma wykonująca oprysk musi stosować najlepszej jakości preparaty, a fachowcy muszą potrafić odpowiednio dobrać środek jego stężenie oraz sprzęt.

Logo strony Dddezynfektor.pl

  DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody dezynfekcji, dezynsekcji.

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji oferowanych przez naszą firmę.