Metoda żelowa — polega na użyciu środka owadobójczego w formie trutki pokarmowej, zawierającą substancje wabiące (atraktanty pokarmowe) i długo działający insektycyd. Składniki żeli są tak dopasowane , że często są smaczniejsze dla szkodników niż inne produkty pokarmowe znajdujące się w pomieszczeniu.

Zwalczanie karaluchów metodą żelową w Warszawie i okolicach
Zwalczanie Prusaków w Warszawie i okolicach
Prusaki

Prusaki zanieczyszczają odchodami i resztkami pancerzyków. Stwierdzono też, że przenoszą one wiele chorobotwórczych drobnoustrojów: bakterii (np. prątki gruźlicy, gronkowce złociste, pałeczki czerwonki), wirusów...

  Preparat nanosi się na powierzchnie po których biegają owady, w miejscach ich kryjówek, w szparach, szczelinach i w innych miejscach wyciskając odpowiedniej wielkości dawki specjalnym aplikatorem w formie pistoletu. 

Żelowanie w Warszawie i okolicach
Zwalczanie karaluchów w Warszawie i okolicach
Karaluch

Karaluchy lubią ciepło, ale żyją i rozmnażają się także w pomieszczeniach nieogrzewanych...

Najczęstsze stosowane na:

  • Prusaki
  • Karaczany
  • Karaluchy
  •  Mrówki
  • Mrówki faraona

  Żel działa na najbardziej odporne rasy insektów. Metoda jest bardzo skuteczna, ale przede wszystkim jest jedną z najbezpieczniejszych.  Nie jest wymagane wyjście z pomieszczeń ludzi, dzieci oraz zwierząt.  Można ją stosować w gastronomii, szpitalach, hotelach, żłobkach i przedszkolach. Preparaty żelowe działają i wykazują aktywną ochronę pomieszczeń  nawet do roku czasu, dzięki czemu gwarantują również profilaktykę.

Drobnoustroje. Zabiegi dezynfekcji w Warszawie
Dezynfekcja

Dezynfekcja (po polsku dosłownie oznacza odkażanie) — polega na niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. Do dezynfekcji stosuje się metody...

 DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody dezynfekcji, dezynsekcji.

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji oferowanych przez naszą firmę.