Dezynsekcja – tępienie szkodliwych owadów (zwłaszcza pasożytniczych jak: muchy, komary, pchły, wszy, pluskwy i karaluchy), ich jaj i larw, ze względów sanitarnych i gospodarczych.

  Nasza firma oferuje profesjonalne usługi zwalczanie insektów,  szkodliwych owadów. Zwłaszcza pasożyty, takie jak prusaki, mrówki, pluskwy,pchły, wszy, komary moli i inne.  Wykorzystujemy sprawdzone metody i środki, które zapewniają skuteczność i długotrwałe działanie. Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych na terenie Warszawy i jej okolicach. 

  Podstawą każdej dezynsekcji powinno być  identyfikacja insekta i stosowanie dezynsekcji celowanej, dostosowanej do jego gatunku. Dopasowanie odpowiednich środków i metod w walce ze szkodnikami jest głównym faktorem skutecznej dezynsekcji.

 

Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi DDD

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

Najczęszczej spotykany insekty

Logo strony Dddezynfektor.pl
Usługi

Dezynfekcji Dezynsekcji Deratyzacji

   Zabiegi dezynsekcji wykonuje się poprzez zastosowanie metod chemicznych, fizycznych i biologicznych.Najczęściej stosowaną metodą dezynsekcji (zwalczania insektów), jest metoda chemiczna, która polega na aplikacji preparatów chemicznych na danym terenie lub w pomieszczeniu.

Przeprowadzamy dezynsekcję następjuącymi metodami:

  •  Metoda Opryskowa — polega na opryskiwaniu powierzchni  przy użyciu różnego typu opryskiwaczy, zarówno nisko jak i wysokociśnieniowych.
  • Metoda żelowa — polega na użyciu  środka owadobójczego w formie trutki pokarmowej.
  • Metoda Zamgławianie ULV (Ultra Low Volume) — polega na stosowaniu środków biobójczych w formie zimnej mgły za pomocą zamgławiacza ULV(Ultra Low Volume).
  • Metoda Termicznego Zamgławiania — polega na aplikacji środków biobójczych w formie gorącej mgły.
  • gorące powietrze – podgrzewanie atmosfery powyżej temperatury śmiertelności insektów
  • wymrażanie – stosowanie skroplonego dwutlenku węgla, który po wydostaniu się z dyszy urządzenia gwałtownie się oziębia to temperatury około – 80st.C i pokrywa powierzchnie suchym lodem zamrażając szkodniki.
  •  mechaniczne metody (pułapki, odkurzanie i itd.)

   Zwalczanie insektów jak pluskwy, karaluchy nie jest sprawą łatwą, dla tego w zabiegach  dezynsekcji  przez naszych specjalistów  stosujemy  metody IPM (IPM — Integrated Pest Management). Są to bardzo skuteczne zabiegi z połączeniem dwóch lub więcej metod (zamgławianie, spryskiwanie), przy użyciu za każdym razem preparatów z innych grup chemicznych, uniemożliwiających uodpornienie szkodnika na konkretny środek.

  Po przeprowadzeniu zabiegu dezynsekcji wystawiamy protokół wykonanej usługi (protokół dezynsekcji), który może być potrzebny właściwym jednostkom kontrolującym (Sanepid, Inspekcja Weterynaryjna).

Zamgławianie ULV w Warszawie i okolicach
Zamgławianie ULV

Skuteczna metoda dezynfekcij, dezynsekcij

Dezynsekcja w mieszkaniu. Warszawa i okolicy
Opryskiwanie

Metoda Opryskowa — polega na opryskiwaniu powierzchni przy użyciu różnego typu opryskiwaczy...

Metoda Żelowa w Warszawie i oklicach
Metoda Żelowa

Żel działa na najbardziej odporne rasy insektów. Metoda jest bardzo skuteczna na Prusaki, Karaczany, Karaluchy,Mrówki, Mrówki faraona

Zobacz Cennik

Dojazd gratis dla:

Warszawa lewy brzeg Wisły, Pruszków, Piastów, Ożarów Mazowiecki, Janki, Raszyn i okolicy. Dla pozostałych dzielnic dojazd tylko 20zł.

Przyjmujemy płatności kartą

  DDDezynfektor posiada odpowiednie, najbardziej skuteczne i nowoczesne  środki i metody w walce ze szkodnikami sanitarnymi, takimi jak pchły, pluskwy czy wszy.

 Serdecznie zapraszamy do korzystania z zabiegów dezynsekcji i dezynfekcji oferowanych przez naszą firmę